Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/kredicek50/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 10

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kredicek50/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 10

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/kredicek50/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 51

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/kredicek50/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 51
Milli Dayanışma Kampanyası Bağış Listesi | Kredi Çek | En Uygun Kredi veren bankalar | Kredi ve Finans haberleri
 • AMERIKAN DOLARI
  7,3994
  % -0,37
 • € EURO
  8,9581
  % -0,22
 • £ POUND
  10,3687
  % 0,05
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  344631,424
  % 2,70
 • BIST 100
  1.471,39
  % -1,13

Milli Dayanışma Kampanyası Bağış Listesi

Milli Dayanışma Kampanyası Bağış Listesi

Milli Dayanışma Kampanyası Bağış Listesi

Dünya çok zorlu bir sürecin içerisinden geçmektedir. Dünyada özellikle gücünü simgeleyen de ülkeler bile Coronavirüs etkisi altında hem manevi olarak hem maddi olarak birçok kayba uğramaktadır. Alınan tüm önlemlere rağmen Corona virüsün yayılması tamamen önlenememiştir. Bu sebeple de pek çok ülkede olağanüstü hal ilan edilmiştir. Birçok farklı önlem ile coronavirüs sürecinden maddi manevi en az zararla çıkabilmek hedeflenmiştir. Yapılan bütün bu çalışmalar insanların coronavirüs sonrasında zor halde kalmamasının önüne geçmektir.

Çin’in Wuhan kentinden bütün dünyaya yayılan Corona virüs ciddi sonuçları ortaya çıkarmış ve pek çok can kaybına neden olmuştur. Manevi olarak birçok insan zarara uğramıştır. Birçok can kaybı bulunmaktadır. Ülkemizde de birçok işyeri kepenk kapatmıştır. Durum böyle olunca maddi zararın yakın zamanda ortaya çıkması beklenmektedir.

Yardımlaşma İçin Elele

Zor günleri birlikte atlatabilmek için Türkiye olarak hep birlikte el ele yardım kampanyası yapılmaktadır. Milli dayanışma için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk katkıyı kendisi yedi maaşını bağışlayarak gerçekleştirmiş. Böylelikle halka da biz kendimiz bütün halkımıza yeteriz çağrısında bulunan Erdoğan’ın peşinden birçok bakan da milli dayanışma için katkıda bulunmuştur. Milli dayanışma için katkıda bulunanlar sadece devlet yönetiminde olan kişiler değildir.  Bugüne kadar oldukça güzel bir meblağ toplanılmıştır. Böylelikle ihtiyaç halinde insanlara yardım yapabilmek için birçok kişi yardımcı olmaktadır.

 Milli Dayanışma Kampanyası İçin Neler Yapabiliriz?

Milli dayanışma kampanyasına bir diğer bağış da Ziraat Finans grubundan gelmiştir. Her bir çalışanı için asgari ücret tutarında yardım yaptığını açıklayan Ziraat kuruluşu 62 milyon 300 bin lira bağışta bulunduğunu belirtmiştir. Halk Bankası da milli dayanışmaya katkı sağlayan bankalardan bir tanesidir. 56 milyon TL destek vererek sıralamada üst sıralarda olan Halk Bankası da milli dayanışmanın önemini vurgulayarak bu durumu açıklamıştır.

Vakıfbank milli dayanışma kampanyasına 50 milyon TL destekte bulunarak zor durumda olan ülkemizde her durumda yardımcı olacağını açıklamıştır. Türkiye’nin Telekomünikasyon ağları da bu konuda yardımcı olmuşlardır. Türk Telekom 40 milyon TL’yi aşkın bağış ile kampanyaya katılmıştır. Türkiye’de Yapı kredi, Tüpraş, Opet ve ipragaz desteği ile beraber 20 milyon lira katkı yapacağını açıklamıştır. Kuveyt Türk Finans grubu bu kampanyaya 20.000.000 bağış ile katkı sağladığını duyurmuştu.

Biz Bize Yeteriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünyadaki dayanışma ruhunun çok fazlasının ülkemizde bulunduğunu açıklarken” biz bize yeteriz “sloganı ile başlatmış olduğu milli dayanışma kampanyasında pek çok sendika da yardımlarda bulunmuştur. TİSK yönetim kurulu başkanı Özgür Bırak 20 milyon lira destek verdiklerini açıkladı. Tim Başkanı İsmail Gülle 15 milyon TL bağış 61 ihracatçı birliği ile beraber yaptığını açıklamıştır. Kalyon Holding bu kampanya 6 milyon lira Vefa kolilerine ise 7 milyon lira katkıda bulunmuştur.

Limak Holding Kuveyt 19’un kampanyalarına 11 milyon lira bağış yaptığı açıklamıştır.  Dünyayı etkisi altına almış olan salgına da Yapı Kredi’nin de yapmış olduğu destek 10 milyon TL’lik bir katkıdır. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu 10 milyon lira destek verdiklerini açıklamıştır. İş Bankası da Türkiye İş Bankası grubu olarak 10 milyon TL’lik yardım yaptığını açıklamıştır. İTO başkanı Şekip Avdagiç 5 milyon TL katkı sağlayarak dayanışma ruhunun önemli olduğundan bahsetmiştir. Daha birçok firma Yardım Ve Dayanışma için katkıda bulunduklarını açıklamıştır.